امروز يكشنبه 24 شهريور 1398

ادامه مطلب...اخبار شورا-  رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در پیامی فرا رسیدن ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان ، امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت گفت.

ادامه مطلب...شورا-  رئیس و سخنگوی شورای شهر گنبدکاووس با صدور پیامی سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی تبریک گفت.

ادامه مطلب...اخبار شورا- شهردار گنبدکاووس گفت: از کل بودجه ۸۲۰ میلیارد ریالی این شهرداری در سال جاری، مبلغ ۴۶۰ میلیارد ریال آن صرف طرح های عمرانی می شود.

ادامه مطلب...شورا-  رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با صدور پیامی روز خبرنگار را بر خبرنگاران و تلاشگران عرصه مطبوعات و اصحاب رسانه تبریک گفت.

ادامه مطلب...اخبار شورا-  جلسه ستاد بازآفرینی شهری در محلات هدف برنامه های احیاء، بهسازی و نوسازی محله بدلجه و سیدآباد گنبد کاووس به ریاست شهرداری گنبدکاووس  و با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، اعضای ستاد شهرستان، مدیر عامل مشاور تسهیلگری در محلات مذکور در دفتر شهردار گنبد کاووس تشکیل گردید.

ادامه مطلب...اخبار شورا:  باشگاه ورزشی با تجهیزات مدرن ورزشی بدن سازی “پرورش اندام” با اشتغالزایی ۵۰ نفر راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...اخبار شورا-  والیبالیست گنبدی تنها نماینده استان گلستان در مسابقات والیبال جهانی جوانان در بحرین حضور داشت و با کسب قهرمانی به خانه بازگشت.

ادامه مطلب...اخبار شورا-  تيم والیبال شهرداري گنبدکاووس با 8 بازيكن بومي و غیر بومی به توافق رسيد.