امروز دوشنبه 31 تير 1398

ادامه مطلب...اخبار شورا-  تيم والیبال شهرداري گنبدکاووس با 8 بازيكن بومي و غیر بومی به توافق رسيد.

ادامه مطلب...اخبار شورا-  رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گنبد کاووس  به  منظور  آشنایی  بیشتر  با  فعالیتها  و اقدامات  صورت گرفته  در  تشکل  مردم  نهاد  نابینایان و کم بینایان میلاد برای  افراد  دارای  آسیب بینایی  بازدید  به عمل آوردند.

ادامه مطلب...اخبار شورا-  رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس گفت: عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس شد.

ادامه مطلب...اخبار شورا-  رییس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس گفت: تمامی فعالیت ها و برنامه های عمرانی شهرداری گنبدکاووس مطابق با مصوبات حاصل از جلسات شورای شهر با شهرداری است و سه اصل تجهیز و نوسازی ماشین آلات و چابک سازی نیروی انسانی شهرداری، سلامت محوری شهروندان و توسعه متوازن شهر در این مصوبات به عنوان سه اصل راهبردی مورد توجه قرار می گیرد.

ادامه مطلب...شورا-  رئیس شورای شهر گنبدکاووس طي پيامي از همه مردم شهرستان دعوت كرد تا با حضور گسترده خود درراهپيمايي روز جهاني قدس از مردم مظلوم فلسطين در برابر رژيم اشغالگر قدس اعلام حمايت كنند.

ادامه مطلب...اخبار شورا-  رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در پيامي سوم خرداد سالروز آزاد سازي خرمشهر را تبريك گفت.

در اين پيام آمده است:

                           بسم الله الرحمن الرحيم                                                               

 

تاريخ انقلاب اسلامي ايران ، مملو از رويدادهايي است كه هر يك به عنوان برگ زريني در تاريخ اين ديار ثبت و حماسه آزادسازي خرمشهر نيز به عنوان يكي از نقاط عطف اين مهم مي باشد كه با تكيه بر نيروي ايمان و اخلاص و پيروي از رهنمودهاي رهبري دور انديش خود به دست آمد. خرمشهر با تاريخي خون بار و حماسه اي جاويد نماد رشادت ها و دلاوري هاي رزمندگان و مردمي است كه خاطرات كم نظير آنان براي هميشه به عنوان برگ زريني از عزيزترين فرزندان اين كشور به عنوان " خونين شهر" لقب گرفته است و مظهر مقاومتي است كه آيندگان همواره از آن به نيكي ياد خواهند كرد و اين وظيفه ماست كه اين يادگار را بر لوح تاريخ ماندگار سازيم.

بي ترديد سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمي است براي بازبيني و بازشناسي تاريخ بلند مقاومت ملت ايران.

اینجانب، فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به عموم مردم شهید پرور شهرستان گنبدکاووس، خصوصاً خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان عزیز تبریک عرض نموده و از درگاه پروردگار متعال برای ملت بزرگ ایران اقتدار و سربلندی روز افزون و برای شهدای والامقام آزاد سازی خرمشهر، رحمت بی کران و علو درجات مسالت می نمایم.

 

بابک پاکدل

رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس

ادامه مطلب...شورا-  جلسه بررسی طرح تقاطع غیر همسطح میدان امام حسین (ع) به ریاست مهندس طعنه گنبدی شهردار گنبدکاووس، مهندس پاکدل ریاست شورای اسلامی شهر و مشاور طرح برگزار گردید.

ادامه مطلب...شورا-  رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با انتشار پیامی فرارسیدن ماه رمضان ،ماه قرآن ، ماه مغفرت و ماه بندگی را به عموم مسلمانان بویژه شهروندان فهیم گنبدکاووس تبریک گفت .