امروز پنجشنبه 29 شهريور 1397

Shora 2 Oپایگاه اطلاع‌رسانی شورا: جلسه کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهرگنبدکاووس روز پنجشنبه 31 فروردین ماه 95 به ریاست ستار طاطار و با حضور اعضای کمیسیون، عبدالحمید امینی، عبدالشریف آقپور، مهناز نوربخش و بیکی معاون شهردار، قورچایی مسئول حقوقی، منیرزاده مسئول املاک شهرداری در صحن شورا برگزار و 4 لایحه مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر؛  در این جلسه ابتدا لایحه درخواست واگذاری عرصه ای جهت احداث ساختمان کانون بازنشستگان گنبدکاووس مطرح و نماینده کانون بازنشستگان با تقدیر و تشکر از همکاری و حمایت  شورا و شهرداری، اعضای کمیسیون را درجریان اقدامات انجام شده از سوی کانون بازنشستگان و موانع موجود در روند واگذاری عرصه‌ی پیش بینی شده  قرار دادند.
اعضای کمیسیون و مسئولین حاضر در صحن شورا پس از بررسی و تبادل نظر درخصوص راهکارهای قانونی موضوع، مقرر نمودند تا نماینده کانون نیازی ساعی ضمن هماهنگی با واحد املاک شهرداری و پس از رفع مانع موجود با امور آب شهرستان پیشنهاد خود  را به  شورا ارائه دهند.
درادامه جلسه موضوع برگزاری مراسم قرعه کشی واهداء جوایز به شهروندان خوش حساب عوارض نوسازی، مصوبه شورا مطرح و بیکی معاون شهردار گزارشی از اقدامات، برنامه‌ها و هماهنگی‌های انجام شده با ائمه جمعه شهرستان و فرمانداری ارائه کردند.اعضای کمیسیون پس ازتبادل نظر، مقرر نمودند تا مراسم اهداء جوایز برندگان همزمان با روز مبارک جشن مبعث رسول اکرم (ص) در مصلی امام جعفر صادق (ع) برگزار و نسبت به اطلاع رسانی به شهروندان از طریق تریبون نمازجمعه، توزیع پوستر و وسایل ارتباط  جمعی اقدام گردد.
در این جلسه همچنین لایحه درخواست 44 تن از تاکسی‌رانان با سابقه جهت واگذاری مجوز خط ویژه در محدوده  داخل شهر مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. اعضای کمیسیون پس ازاستماع نظرات کارشناسی منیرزاده مسئول اسبق تاکسی رانی شهرداری و پس از تبادل نظر، با توجه به مغایرت لایحه با قوانین تاکسی‌رانی شهری مقرر گردید پرونده امرجهت استعلام واحراز مجوز از اتحادیه تاکسی‌رانی شهری کشور به  شهرداری عودت و پس از طی مراحل و در نظر گرفتن ضوابط  قانونی مجددا به شورا ارجاع گردد.
لایحه واگذاری مکانی جهت استقرار و فعالیت شرکت تعاونی حمل و نقل شهری گنبد، چهارمین لایحه‌ای بود که در کمیسیون حقوقی مطرح و اعضاء پس از بررسی پرونده و به دلیل مبهم بودن برخی موارد ، تصمیم‌گیری در خصوص این پرونده را منوط به حضور نماینده شرکت تعاونی درصحن شورا اعلام و به شهرداری ارجاع دادند.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید